SolBanner
  GÖRSELLER |  ÜRÜNLER |  DÜKKAN |  HABERLER
   
 
Temizlik & Hijyen

Tarihte insanların zamanla, temizliğin ve buna bağlı olarak da sağlığın birbirleri ile bağlı iki unsur olduklarını tespit etmişlerdir.

İnsan sağlığına zararlı olan bakteri, virüs ve mikroplardan korunmak gibi ,vücut temizliğinin yanında doğal olarak yaşadığımız ortamların da temiz ve hijyenik olması gerekmektedir.

Bunun için zamanla çeşitli temizlik kimyasallar üretilmiştir, ancak bu kimyasallar çevremize de çok büyük zararlar vermişlerdir ve vermeye devam etmektedirler. Bu video kimyasalların, canlılara ve doğaya, oluşturdukları teklikeyi ve zararlarını çok güzel anlatmaktadır. 

Teknoloji geliştikçe bu konuda da yenilikçi, çevreci ve doğal olan ürünler geliştirilmiştir. Geliştirilen en yeni teknolojilerin kullanılabilmesi için derinlemesine temizlik en önemli şarttır. Derinlemesine temizlik, Eikin aktif ve pasif koruma nano katmanlarının uygulanabilmesi için de olmazsa olmazlardan biridir.

İngiltere’de 2012 ve 2013 Avrupa çevre ödülünü kazanan ve tamamen doğal maddelerden üretilen BioSativa ürünümüz ile Hastane, muayenehane ve gida sektörlerinde her yüzeyde kimyasal kullanmadan derinlemesine temizlik yapabiliyoruz.

Mutfak, banyo, tuvalet, restoran gibi yerlerde Ecoclean ile ekonomik ve en üst seviyede hijyenik ortamlar sağlayabilmekteyiz.

Dünya çapında kullanılan ve Avrupa sertifikalı ürünlerimiz, derinlemesine etkin, uzun sürelerle kalıcı ve sonuç veren hijyenik yüzey ve ortamlar yaratmaktadır.